Orange Parking – Lotnisko Kraków-Balice

Parking całodobowy
Transfer z/na lotnisko – Gratis!

Jak przetrwać lot samolotem?

Kontroluj poziom stresu

Co zrobić, żeby nie narażać się na większy stres podczas podróży samolotem? Przede wszystkim nie spóźnić się na samolot! Jeżeli masz skłonności do zasypiania na ważne okoliczności, to poproś kogoś z najbliższego otoczenia o pomoc. Oblicz, ile czasu potrzebujesz, żeby dostać się z domu na lotnisko i dodaj do tego godzinę lub 30 minut. Weź pod uwagę korki, a jeśli wylatujesz w sezonie wakacyjnym, to musisz liczyć się z kolejkami na lotnisku. Jeżeli jedziesz własnym samochodem, to zarezerwuj zawczasu miejsce parkingowe w pobliżu lotniska, np. na Orange Parking przy lotnisku Kraków Balice. Robiąc wcześniej rezerwację, skorzystasz również z promocyjnej ceny.

Jak przetrwać lot samolotem?

Zadbaj o komfort

W zależności od Twojego charakteru, komfort może mieć różnorakie znaczenie. Niektórzy czują się najlepiej w wygodnych ciuchach. W takim przypadku na podróż samolotem ubierz swoje ulubione dresy lub legginsy, bluzę lub sweter, i nie zapomnij o stylu “na cebulkę”. Duży szalik może pełnić funkcję koca, gdy na pokładzie zrobi się zimno. Jeżeli zechcesz się przespać, to będziesz mógł potraktować go jako poduszkę.

Innym z kolei komfort i poczucie bezpieczeństwa zapewniają ulubione akcesoria. Podróżując z dzieckiem, nie zapomnij spakować do bagażu podręcznego jego ulubionego pluszaka, czy smoczka.

Spakuj ulubione gadżety

Długi lot, oczekiwanie na przesiadkę, czy opóźniony samolot to sytuacje, na które powinieneś być wcześniej przygotowany. Zestaw kolorowych magazynów, książki, czytnik Kindle, tablet, smartfon, laptop, krzyżówki, a nawet karty do gry to akcesoria, które pomogą Ci zwalczyć nudę. Przed podróżą naładuj swój powerbank, nie zapomnij spakować słuchawek do swojego bagażu podręcznego, weź również kartkę i długopis. Zgraj na swoje urządzenie przenośne zapas książek, audiobooków, filmów i seriali. Będąc “uwięzionym” przez kilka godzin w jednym miejscu – czy to na lotnisku, czy na pokładzie samolotu, będziesz mieć czas na nadrobienie wszelkich zaległości.