Orange Parking – Lotnisko Kraków-Balice

Parking całodobowy
Transfer z/na lotnisko – Gratis!

Galeria

Wygodny parking blisko terminala

Dojazd do lotniska własnym samochodem na parking to opcja, którą wybiera wielu wybierających się w podróż samolotem, lecz wielu także rezygnuje z powodu wysokich cen za parkowanie, zwłaszcza długoterminowe. Orange Parking na lotnisku Kraków Balice to zupełnie inne możliwości: można tu zostawić swoje auto na dłużej, nie bojąc się o drenaż portfela.

Samochodem dojeżdża się najłatwiej, najwygodniej i najbezpieczniej, nie ryzykując przy tym spóźnienia się na lot, które może mieć miejsce, gdy pociąg czy autobus nie dotrze na czas. Pozostawienie auta na lotniskowym parkingu nie musi wiele kosztować – przynajmniej na Orange Parking zostawicie Państwo swój samochód w miejscu ogrodzonym, oświetlonym oraz starannie strzeżonym przez agencję ochrony i nie zapłacicie za to fortuny.

Miejsce parkingowe można sobie zarezerwować telefonicznie lub poprzez internetowy formularz, a więc po przyjeździe nie zdarzy się przykra niespodzianka. Macie Państwo duży bagaż? Możecie Państwo zostać dowiezieni naszym samochodem pod same drzwi wejściowe terminala.

Mamy nie jeden, a trzy parkingi, oczywiście ubezpieczone. Zimą możemy pomóc w uruchomieniu silnika, jeśli na skutek dłuższego postoju rozładuje się akumulator w Państwa pojeździe. Nasza obsługa jest zawsze profesjonalna i uprzejma, ponieważ szanujemy i lubimy każdego Klienta. Choć to tylko parking, nawet i on może zostawiać w pamięci Klientów miłe wrażenia.

Wystawiamy faktury VAT klientom biznesowym.