Orange Parking – Lotnisko Kraków-Balice

Parking całodobowy
Transfer z/na lotnisko – Gratis!

Lotnisko Balice odloty – dokąd można wylecieć w Krakowa?

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice to doskonała baza wypadowa na wakacyjny czy służbowy wyjazd. Codziennie lotnisko obsługuje rejsy do 96 miast Europy i reszty świata. Na pewno więc znajdziesz doskonały lot dla siebie!

Odloty Kraków Balice – dokąd można wylecieć z lotniska Kraków-Balice?

Jeśli marzą Ci się wakacje w ciepłym miejscu, z Balice lotnisko Kraków możesz udać się do Lizbony, Alicante, Malagi, Dubaju czy na Teneryfę. Możesz zabrać się również do Grecji, do magicznej Gruzji czy orientalnego Maroka. A może masz ochotę na weekendowy „city break”? Nie ma problemu! Z Krakowa możesz polecieć do Londynu, Paryża, Oslo czy Amsterdamu.

Jeśli szukasz połączeń, by podróżować w sprawach służbowych i biznesowych, na pewno znajdziesz odpowiedni lot. Lotnisko Balice obsługuje regularnie rejsy krajowe – do Gdańska, Szczecina lub Warszawy oraz zagraniczne – do Wielkiej Brytanii, na Ukrainę, do Niemiec czy Skandynawii.

lotnisko odloty

Odloty Kraków – w jakie kierunki regularnie latają samoloty

Kraków Airport codziennie obsługuje mnóstwo regularnych rejsów. Możesz polecieć więc do wielu zakątków Europy! W tym na przykład na Wyspy Brytyjskie Odloty z Kraków-Balice znajdziesz więc do Londynu, Glasgow, Edynburga, Liverpoolu, Manchesteru, Newcastle, czy do Dublina. Chcesz poleciećdo krajów sąsiadujących? Lotnisko Balice oferuje odloty do Kijowa, Lwowa i Odessy, a także do Dortmundu, Frankfurtu, Dusseldorfu, Monachium czy pięknej stolicy Czech – Pragi.

Dlaczego warto wybrać lotnisko w Krakowie?

balice odloty

Port Lotniczy Kraków-Balice to nowoczesne, stale rozwijające się miejsce. Jest doskonale skomunikowane z oddalonym o 11 km na zachód Krakowem. Z Miasta możesz dojechać na lotnisko autobusem miejskim. Autobusy linii 208, 209, 252 oraz linia nocna 902 dojeżdżają na przystanek znajdujący się przy samym terminalu pasażerskim. Możesz skorzystać takżę z pociągu obsługiwanego przez Koleje Małopolskie sp. z o.o., jeżdżące na trasie Wieliczka Rynek, Kopalnia-Kraków, Główny-Kraków, Lotnisko/Airport. Stacja kolejki znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie terminala, na tyłach parkingu wielopoziomowego (P1).

Jeśli zdecydujesz się na dojazd na lotnisko własnym samochodem, polecamy skorzystać ze strzeżonego parkingu Orange Parking Kraków-Balice, znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie portu. Dzięki temu rozwiązaniu bez trudności udasz się w Krakowie na miejsce odlotów i bez opóźnień wsiądziesz do swojego samolotu.

Terminal pasażerski otwarty jest dla podróżujących przez całą dobę. Sklepy w strefie wolnocłowej otwierają się w godzinach dostosowanych do godzin przylotów i odlotów. Zwykle otwierają się koło godziny 6,a zamykają o godzinie 21-22. Na terenie lotniska znajduje się wiele kawiarni i restauracji, gdzie możesz napić się kawy, zjeść ciastko, śniadanie lub pyszny obiad. Na pewno znajdziesz coś dla siebie! Oprócz tego na terenie lotniska dostępne jest bezpłatne 15-minutowe Wifi dla podróżujących oraz taras widokowy. Zachęcamy do wycieczek!