Orange Parking – Lotnisko Kraków-Balice

Parking całodobowy
Transfer z/na lotnisko – Gratis!

Parking Balice Cena

Poniżej znajduje się aktualny cennik parkingu przy lotnisku Balice. Zapewniamy bardzo korzystne ceny za miejsca postojowe. Parking lotnisko Balice jest położony blisko terminala lotniczego, dzięki czemu dotarcie do niego nie sprawia żadnego kłopotu.

Pozostawiając samochód na naszym parkingu, dotrzesz na terminal w 3 minuty. Proponujemy także transport z parkingu Balice. Cena za miejsce postojowe obejmuje przewóz zarówno osób, jak i bagażu do i z lotniska.

PROMOCJA!
Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną na parking długoterminowy.

Oferta dotyczy wyłącznie parkingu ORANGE P3 i nie będzie uwzględniana na naszych pozostałych parkingach.
Cennik promocyjny Orange Parking P3 obowiązuje od 1.03.2020r.
Czas postoju
1 godzina
kolejna godzina
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
każda kolejna doba
Opłata
10 zł
5 zł
25 zł
50 zł
60 zł
70 zł
80 zł
90 zł
100 zł
110 zł
120 zł
130 zł
140 zł
150 zł
10 zł 
Opłaty naliczane są za każdą rozpoczętą dobę i pobierane w dniu wyjazdu

Cennik dla parkingów Orange P1 i Orange P2 obowiązuje od 1.03.2020r.
Czas postoju
1 godzina
kolejna godzina
1 dzień
2 dni
3 dni
4 dni
5 dni
6 dni
7 dni
8 dni
9 dni
10 dni
11 dni
12 dni
każda kolejna doba
Opłata
10 zł
5 zł
30 zł
60 zł
80 zł
90 zł
110 zł
120 zł
130 zł
140 zł
150 zł
160 zł
170 zł
180 zł
20 zł 

Płatność tylko gotówką

Uprzejmie prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty i drobnych nominałów podczas zapłaty za parking. Na życzenie klientów wystawiamy faktury VAT w ciągu 7 dni od zapłaty (wysyłane pocztą, e-mailem lub odbiór osobisty). Prosimy o zgłoszenie i pozostawienie wszelkich danych do wystawienia faktury w momencie dokonywania płatności u obsługi parkingu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – Orange Parking!

Wybierasz się za granicę z lotniska Kraków Balice? Jeżeli planujesz dojechać na lotnisko Balice własnym samochodem, skorzystaj z naszej oferty. Parking Orange to trzy parkingi – P1, P2 i P3 – położone w odległości zaledwie 100 metrów od lotniska.

Dlaczego jeszcze warto wybrać parking Balice? Cena za miejsce postojowe jest bardzo korzystna – proponujemy tanie miejsca parkingowe. Naszym Klientom oferujemy również bezpłatny transport na lotnisko. Dysponujemy przestronnymi i wygodnymi busami.

Balice parking długoterminowy cennik

Gdzie pozostawić samochód, wybierając się za granicę na dłużej? Dobrym rozwiązaniem jest parking Balice. Cena za miejsce parkingowe na dłużej jest bardzo korzystna – im więcej czasu spędzi u nas Twój samochód, tym niższa będzie cena za dobę postoju.

Prowadzony przez nas Orange parking Balice ma cennik dopasowany do potrzeb Klientów lotniska. Za niewielką opłatą możesz pozostawić swój samochód na parkingu P1, P2 lub P3. Zyskujesz przy tym pewność, że po powrocie odbierzesz swój samochód w stanie nienaruszonym – nasze parkingi są strzeżone przez 24 godziny na dobę.

Parking Balice Rezerwuj Online

Jeżeli chcesz mieć pewność, że miejsce parkingowe na wybranym parkingu będzie na Ciebie czekać, skorzystaj z możliwości rezerwacji parkingu online. Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz rezerwacyjny.

Dbamy o to, aby prowadzony przez nas parking lotnisko Balice ceny miał przystosowane do oczekiwań Klientów. Korzystając z naszej oferty, możesz mieć pewność dobrej ceny za miejsce postojowe, a także możesz skorzystać z darmowego transportu zarówno do, jak i z lotniska.

Zarezerwuj swoje miejsce parkingowe na jednym z naszych parkingów – P1, P2 lub P3.