Orange Parking – Lotnisko Kraków-Balice

Parking całodobowy
Transfer z/na lotnisko – Gratis!

Parking Balice Ceny – najtańszy sposób na parkowanie

Poniżej znajduje się aktualny cennik parkingu przy lotnisku Balice. Zapewniamy bardzo korzystne ceny za miejsca postojowe. Parking lotnisko Balice jest położony blisko terminala lotniczego, dzięki czemu dotarcie do niego nie sprawia żadnego kłopotu.

Pozostawiając samochód na naszym parkingu, dotrzesz na terminal w 3 minuty. Proponujemy także transport z parkingu Balice. Cena za miejsce postojowe obejmuje przewóz zarówno osób, jak i bagażu do i z lotniska.

Cennik dla parkingów Orange obowiązuje od 16.05.2022r.
Czas postoju
1 godzina
kolejna godzina
Doba 1
Doba 2
Doba 3
Doba 4
Doba 5
Doba 6
Doba 7
Doba 8
Doba 9
Doba 10
Doba 11
każda następna doba
Opłata
10 zł
10 zł
40 zł
70 zł
80 zł
100 zł
120 zł
140 zł
160 zł
170 zł
180 zł
190 zł
200 zł
20 zł 

Płatność tylko gotówką

Uprzejmie prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty i drobnych nominałów podczas zapłaty za parking. Na życzenie klientów wystawiamy faktury VAT w ciągu 7 dni od zapłaty (wysyłane pocztą, e-mailem lub odbiór osobisty). Prosimy o zgłoszenie i pozostawienie wszelkich danych do wystawienia faktury w momencie dokonywania płatności u obsługi parkingu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – Orange Parking!

Wybierasz się za granicę z lotniska Kraków Balice? Jeżeli planujesz dojechać na lotnisko Balice własnym samochodem, skorzystaj z naszej oferty. Parking Orange to trzy parkingi – P1, P2 i P3 – położone w odległości zaledwie 100 metrów od lotniska.

Dlaczego jeszcze warto wybrać parking Balice? Cena za miejsce postojowe jest bardzo korzystna – proponujemy tanie miejsca parkingowe. Naszym Klientom oferujemy również bezpłatny transport na lotnisko. Dysponujemy przestronnymi i wygodnymi busami.

Cennik za parking na dłużej

Gdzie pozostawić samochód, wybierając się za granicę na dłużej? Dobrym rozwiązaniem jest parking Balice. Cena za miejsce parkingowe na dłużej jest bardzo korzystna – im więcej czasu spędzi u nas Twój samochód, tym niższa będzie cena za dobę postoju.

Prowadzony przez nas Orange parking Balice ma cennik dopasowany do potrzeb Klientów lotniska. Za niewielką opłatą możesz pozostawić swój samochód na parkingu P1, P2 lub P3. Zyskujesz przy tym pewność, że po powrocie odbierzesz swój samochód w stanie nienaruszonym – nasze parkingi są strzeżone przez 24 godziny na dobę.

Rezerwuj online z gwarancją ceny!

Jeżeli chcesz mieć pewność, że miejsce parkingowe na wybranym parkingu będzie na Ciebie czekać, skorzystaj z możliwości rezerwacji parkingu online. Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz rezerwacyjny.

Dbamy o to, aby prowadzony przez nas parking lotnisko Balice ceny miał przystosowane do oczekiwań Klientów. Korzystając z naszej oferty, możesz mieć pewność dobrej ceny za miejsce postojowe, a także możesz skorzystać z darmowego transportu zarówno do, jak i z lotniska.

Zarezerwuj swoje miejsce parkingowe na jednym z naszych parkingów – P1, P2 lub P3.