Zapraszamy do kontaktu

Doskonale rozumiemy, że planując podróż lotniczą i pozostawienie samochodu na naszym lotniskowym parkingu, chcecie Państwo mieć pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie, a auto zostanie bezpiecznie i niedrogo przechowane do czasu Państwa powrotu. Jeśli macie Państwo w związku z tym jakiejkolwiek pytania lub wątpliwości, albo nie znaleźliście na stronie szukanej informacji, prosimy o kontakt poprzez poniższy formularz – chętnie odpowiemy.

Zależy nam na tym, aby parking Orange zapewniał Państwu pełnię satysfakcji, dlatego z wdzięcznością przyjmujemy wszelkie uwagi i opinie na jego temat. Cieszą nas pochwały, a z ewentualnej krytyki wyciągamy szybko wnioski na przyszłość, by nasz parking służył Państwu jeszcze lepiej.

Po otrzymaniu od wiadomości, jeden z pracowników odpowiedzialnych za parking skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub mailowo i udzieli wszelkich niezbędnych informacji lub pomocy, jeśli taka okaże się niezbędna.

Mamy nadzieję, że dzięki tej wygodnej formie kontaktu z nami pomożemy w jakimś stopniu zorganizować Państwa podróż służbową, prywatną, czy wakacyjną. Przyjedziecie Państwo na lotnisko i nasz parking własnym samochodem, a po powrocie pojazd będzie na Państwa czekał, by ułatwić dotarcie do firmy lub biura.

Wyślij wiadomość

Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym RODO. Inspektor Ochrony Danych Patryk Koralewski (iod@atpcp.com)