Orange Parking – Lotnisko Kraków-Balice

Parking całodobowy
Transfer z/na lotnisko – Gratis!

Przyloty na lotnisko Kraków-Balice – skąd można przyjąć gości?

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice to obecnie drugie lotnisko w Polsce pod względem liczby odprawianych pasażerów oraz liczby operacji lotniczych. Umiejscowiony 11 km na zachód od centrum Krakowa oraz doskonale z nim skomunikowany. Położony jest również w okolicach drogi ekspresowej oraz autostrady A4, co sprawia, że jest świetnym miejscem wypadowym do dalszych podróży po Polsce. Sprawdź możliwe destynacje Balice przyloty, aby dowiedzieć się, skąd możesz zaprosić do siebie gości!

Kraków przyloty – skąd przylatują samoloty na lotnisko Kraków-Balice? 

Jeśli spodziewasz się gości lub oczekujesz przylotu bliskiej Ci osoby, polecamy wybranie przylotu na lotnisko Kraków-Balice. Można na niego przylecieć bezpośrednio z 67 innych miast. Regularne rejsy obejmują całą Europę, ale również inne części świataJeśli oczekujesz gości z Polski, Kraków Airport codziennie przyjmuje loty samoloty z Warszawy, Olsztyna, Szczecina oraz Gdańska.

Natomiast z pozostałych krajów możesz oczekiwać na lotnisku Balice przylotów z:

Jak wygląda organizacja strefy przylotów na lotnisku Kraków-Balice?

Strefa przylotów na lotnisku Kraków-Balice znajduje się na Terminalu Pasażerskim. Przed terminalem została wyznaczona strefa postoju taksówek oraz strefa wsiadania i wysiadania pasażerów nazwana Kiss & Fly. Postój krótkoterminowy Kiss & Fly pozwoli Ci na odebranie Twoich gości bezpośrednio przy wyjściu z lotniska. Działa jednak na kilku zasadach – postój jest darmowy przez 10 minut. Kolejne minuty naliczane są wg cennika. Nie możesz też oddalić się od samochodu. Jest to więc miejsce idealne na szybkie przywitanie i zapakowanie podróżników do auta. W strefie znajdują się dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Jeśli jednak zależy Ci na dłuższym postoju i całodobowej ochronie auta polecamy skorzystanie z usług Orange Parking Kraków-Balice, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Oferujemy przystępne ceny i profesjonalną obsługę!