Orange Parking – Lotnisko Kraków-Balice

Parking całodobowy
Transfer z/na lotnisko – Gratis!

Długoterminowy parking – lotnisko Kraków Balice

Wybierasz się w podróż na dłużej? Na lotnisko Kraków-Balice dojeżdżasz prywatnym samochodem? Skorzystaj z wygodnej opcji, jaką jest parking długoterminowy i oszczędzaj na kosztach parkowania. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na to rozwiązanie i na jakie benefity mogą liczyć nasi klienci?

Parking długoterminowy Kraków-Balice – dlaczego warto?

Nasz parking długoterminowy oferuje liczne korzyści i udogodnienia. Przede wszystkim położony jest w niezwykle dogodnej lokalizacji – od terminala dzieli go odległość zaledwie 100 metrów. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego transportu na i z lotniska oraz z pomocy przy bagażach. Jeśli chcesz pokonać tę odległość pieszo, zajmie Ci to nie więcej niż 3 minuty.

Kolejnym powodem, dla którego warto skorzystać z rozwiązania, jakim jest parking długoterminowy przy lotnisku Kraków-Balice, jest całodobowa ochrona profesjonalistów – firmę Solid Security. Nasze parkingi są oświetlone, ogrodzone i w pełni bezpieczne. Poruszanie się po nich nawet po zmroku nie stanowi żadnego problemu.

Atutem parkingu jest także dogodny dojazd i odpowiednie oznaczenie parkingu – sprawne dotarcie na miejsce nie jest żadnym problemem. Posiadamy trzy parkingi: P1, P2, P3. Miejsce postojowe na nich możesz zarezerwować online, bez konieczności martwienia się o tę kwestię przed wylotem. W ten sposób oszczędzasz sobie niepotrzebnego stresu i pośpiechu przed podróżą. 

Promocyjne ceny za parking długoterminowy przy lotnisku Kraków-Balice

Jeśli czeka Cię dłuższa, nawet kilku- lub kilkunastotygodniowa, podróż za granicę, nie ma bardziej ekonomicznego i korzystnego finansowo rozwiązania niż parking długoterminowy. Im dłuższy okres parkowania wybierasz, tym niższą cenę jesteśmy w stanie Ci zaoferować. Wyjeżdżasz na dłużej regularnie? Możesz skorzystać z naszych opcji abonamentowych. 

Ceny możesz sprawdzić w cenniku Orange Parking. Warto wiedzieć, że za parking zapłacisz w dniu wyjazdu, a do dokonania rezerwacji online nie jest Ci potrzebna karta kredytowa.

Parking długoterminowy przy lotnisku w Krakowie

Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich podróżujących, dla których ważny jest komfort i bezpieczeństwo własnego pojazdu. Oferujemy miejsca postojowe dla klientów, którzy wylatują na dłużej i potrzebują pewnego oraz w pełni bezpiecznego miejsca postojowego dla własnego samochodu. Należysz do tego grona? Skorzystaj z udogodnień, jakie oferujemy – zarezerwuj miejsce parkingowe już dziś!