Orange Parking – Lotnisko Kraków-Balice

Parking całodobowy
Transfer z/na lotnisko – Gratis!

Centrum podróży

Firma   Air   Tours   Poland   –   Centrum  Podróży  Sp.z o.o.  z  siedzibą  w  Warszawie  istnieje  od  2000  roku i jest właścicielem portalu www.LotniskaLastMinute.pl oraz www.orangeparking.pl.

Nasze biuro podróży powstało  na  wzór  tych  znajdujących  się  na  niemieckich  lotniskach  specjalizujących się w sprzedaży ofert Last Minute.

Posiadamy bogatą i na bieżąco aktualizowaną bazę ofert, obfitującą w najtańsze i najciekawsze propozycje wakacyjne.

Wybierając się na udane wakacje zadbaj o bezpieczeństwo Twojego samochodu. Wylatujesz z Krakowa? Sprawdź ofertę naszego całodobowego parkingu na Balicach na stronie parking Kraków!

Dynamicznie rozwijający się portal www.LotniskaLastMinute dzięki długoletniej tradycji gwarantuje najwyższej jakości obsługę przez miłych i kompetentnych konsultantów, możliwość wyszukiwania najciekawszych cenowo ofert dostosowanych do Państwa potrzeb, a w efekcie udane wakacje.

Już nie musicie Państwo odwiedzać różnych biur podróży w poszukiwaniu wymarzonych wakacji – dysponujemy ofertą wszystkich sprawdzonych organizatorów.

www.LotniskaLastMinute.pl to wszystkie najlepsze biura podróży pod jednym adresem!

Rezerwując wycieczkę nie trzeba obawiać się, że w innym biurze podróży ta sama oferta będzie tańsza, ponieważ gwarantujemy najniższą cenę! Zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki, dzięki której można dokonać rezerwacji lub do wysłania zapytania. Jeśli nie jesteście Państwo zdecydowani gdzie wypocząć, nasi konsultanci dyżurujący 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku pod numerami telefonów podanych na stronie, pomogą wybrać najlepszą ofertę przy wskazanych kryteriach.

Życzymy udanego urlopu i wielu niezapomnianych wrażeń!
 

Centrum podróży

NASZE ODDZIAŁY:
 
LOTNISKO OKĘCIE,TERMINAL A, HALA ODLOTÓW, STREFA D
OTWARTE 7 DNI W TYGODNIU 9-22
UL. ŻWIRKI I WIGURY 1
00-906 WARSZAWA
TEL. 22 650 40 20/21/22
FAX 22 650 40 24
EMAIL: WARSZAWA@LOTNISKALASTMINUTE.PL
 

CH ARKADIA
OTWARTE pn-sb 10:00-22:00, nd: 10:00-21:00
parter, obok wejścia do Carrefour, naprzeciwko Saturna
AL. JANA PAWLA II 82,
00-175 WARSZAWA

TEL: 22 351 95 60/61/65
Fax: 22 331 24 27
EMAIL: ARKADIA@LOTNISKALASTMINUTE.PL