TRANSFER Z/NA LOTNISKO GRATIS

BLOG

DREZNO W 48 GODZIN

Drezno to najpiękniejsze miasto Saksonii, malowniczo położone nad Łabą i nie bez powodu zwane Florencją Północy. Drezno to rokokowy Zwinger i Galeria Starych Mistrzów, piękna porcelana i Zamek Sasów. Drezno to także tętniące życiem dzielnice: pełen kramów Altmarkt i artystyczny Neustadt. To także promenady spacerowe nad Łabą zwane Tarasami Brühla.

JAK ZWIEDZAĆ POMPEJE - SPRAWDŹ 5 PRAKTYCZNYCH PORAD

Pompeje to miasto w regionie Kampania we Włoszech, niedaleko Neapolu. Jest miejscem wyjątkowym i unikatowym, którego losy na zawsze splotły się z wybuchem wulkanu Wezuwiusz w 79 roku n.e.

NEAPOL - 10 NAJLEPSZYCH ATRAKCJI

Poszukując pięknego miejsca na wakacje, warto wziąć pod uwagę Neapol. To piękne miasto jest zlokalizowane nad Zatoką Neapolitańską, u stóp Wezuwiusza. Każdy turysta, który marzy o pełnym wrażeń wyjeździe na weekend lub dłużej, powinien zobaczyć 10 wyjątkowych atrakcji Neapolu.

Budapeszt - idealny na weekend

Naddunajska stolica Węgier już przy pierwszym spotkaniu cieszy oko: spektakularny neogotycki gmach Parlamentu, spinający oba brzegi Dunaju, strzeżony przez potężne lwy łańcuchowy Most Szechenyi, wyniosły Zamek Królewski i Kościół Macieja w Budzie, fantazyjne Baszty Rybackie i sąsiadujące z nimi soczysto zielone Wzgórze Gellerta.

Dubrownik - zobaczyć i zakochać się

Dubrownika przylecieliśmy z krakowskich Balic samolotem, zostawiając nasz samochód w bardzo dobrych rękach, czyli na Orange Parkingu – najbliższym lotniska i terminali, korzystnym cenowo i całodobowo chronionym parkingu.

Barcelona - śladami Gaudiego

Podróż z lotniska w Krakowie do El Prat w Barcelonie to niecałe trzy godziny w samolocie, a biorąc pod uwagę sprawną obsługę zarówno w Polsce, jak i w Hiszpanii, całość zajmuje nie więcej, niż pięć godzin.

Bali - 3 tygodnie na egzotycznej wyspie

Choć kuchnia azjatycka kojarzy się z aromatycznymi zapachami i dziesiątkami kolorów na talerzu, dieta Indonezyjczyków opiera się głównie na smażonym makaronie (mie goreng) i smażonym ryżu (nasi goreng).

Wenecja - miasto na każdą porę roku

O mieście na lagunie napisano tysiące stron, jest jednym z najczęściej wymienianych miejsc w przewodnikach poświęconych zarówno europejskim, jak i światowym atrakcjom.

Pierwszy raz na lotnisku - jak się zachować?

Lecisz pierwszy raz samolotem i masz obawy? Choć podróże samolotem są coraz popularniejsze, wiele osób ma wciąż przed sobą pierwszą wizytę na lotnisku. Nie musi to być jednak stresujące doświadczenie! Wystarczy pamiętać o kilku kwestiach i stosować się do rozmaitych oznaczeń czy poleceń personelu. Oto najważniejsze wskazówki, które rozwieją wątpliwości, jak się zachować na lotnisku.

ORANGE PARKING

LOTNISKO KRAKӓW BALICE

tel. 696 674 311

ORANGE P1 - 50°4’25" N, 19°48’25" E

ORANGE P2 - 50°4’20" N, 19°48’26" E

ORANGE P3 - 50°4’19" N, 19°48’29" E

rezerwacja 24h

Created by Emart Synergia
PARKING CAŁODOBOWY tel.: 696 674 311 | Orange Parking I, ul. Olszanicka 174 30-241 Kraków - Balice
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07 Image 08