TRANSFER Z/NA LOTNISKO GRATIS

BLOG

Apulia - miejsca, które trzeba zobaczyć

Południe Włoch urzeka swoją urodą. Nic więc dziwnego, że jest coraz chętniej odwiedzane przez turystów ? zarówno tych stawiających na relaks na plaży, jak i amatorów intensywnego zwiedzania. Bari samo w sobie jest idealną bazą wypadową do innych miejscowości. Świetne połączenia kolejowe zapewniają sprawny transport i są okazją do lepszego poznania okolicy. Warto zarezerwować sobie przynajmniej kilka dni na wizytę w tej części Włoch, bo z pewnością nie można się tam nudzić.

Trondheim - odkryj magiczną Norwegię

Trondheim leży w środkowej Norwegii i jest trzecim co do wielkości miastem tego kraju. Swoje powstanie zawdzięcza Olafowi Tryggvasonovi ? królowi wikingów ? który osiadł w tych rejonach w 997 roku. Miasto więc może poszczycić się ponad 1000-letnią historią. A ta była bardzo burzliwa ? liczne wojny, ucieczki i triumfalne powroty władców oraz siłą wprowadzane chrześcijaństwo wywarły na Trondheim ciągle widoczny ślad.

RODOS - wyspa słońca

Rodos to największa wyspa w archipelagu Dodekanezu na Morzu Egejskim. Zwana  jest również Wyspą Słońca, ponieważ słonecznie jest tu przez ponad 300 dni w roku. 

Girona - brama Katalonii

Girona dla wielu turystów stanowi jedynie punkt przesiadkowy w drodze na Costa Brava. A przecież to piękne miasto powinno być celem, a nie tylko etapem podróży. Dlaczego? Wybierz się z nami w podróż!

ZADAR - MIASTO I PLAŻE  SPRAWDŹ 7 POMYSŁÓW NA UDANY URLOP

Planując lot do Zadaru najlepiej zostawić auto na Orange Parkingu, który zadba Twój komfort i pozwoli Ci bezstresowo spędzić wakacje. Prawie trzy tysiące lat istnienia Zadaru odcisnęło piętno na tym pięknym chorwackim mieście w północnej Dalmacji. Urokliwe uliczki starego miasta, najpiękniejsze zachody słońca, morskie organy, wspaniałe plaże i promenady oraz bliskość parków narodowych ? te wszystkie elementy stają się gwarancją udanego urlopu.

DREZNO W 48 GODZIN

Drezno to najpiękniejsze miasto Saksonii, malowniczo położone nad Łabą i nie bez powodu zwane Florencją Północy. Drezno to rokokowy Zwinger i Galeria Starych Mistrzów, piękna porcelana i Zamek Sasów. Drezno to także tętniące życiem dzielnice: pełen kramów Altmarkt i artystyczny Neustadt. To także promenady spacerowe nad Łabą zwane Tarasami Brühla.

JAK ZWIEDZAĆ POMPEJE - SPRAWDŹ 5 PRAKTYCZNYCH PORAD

Pompeje to miasto w regionie Kampania we Włoszech, niedaleko Neapolu. Jest miejscem wyjątkowym i unikatowym, którego losy na zawsze splotły się z wybuchem wulkanu Wezuwiusz w 79 roku n.e.

NEAPOL - 10 NAJLEPSZYCH ATRAKCJI

Poszukując pięknego miejsca na wakacje, warto wziąć pod uwagę Neapol. To piękne miasto jest zlokalizowane nad Zatoką Neapolitańską, u stóp Wezuwiusza. Każdy turysta, który marzy o pełnym wrażeń wyjeździe na weekend lub dłużej, powinien zobaczyć 10 wyjątkowych atrakcji Neapolu.

Budapeszt - idealny na weekend

Naddunajska stolica Węgier już przy pierwszym spotkaniu cieszy oko: spektakularny neogotycki gmach Parlamentu, spinający oba brzegi Dunaju, strzeżony przez potężne lwy łańcuchowy Most Szechenyi, wyniosły Zamek Królewski i Kościół Macieja w Budzie, fantazyjne Baszty Rybackie i sąsiadujące z nimi soczysto zielone Wzgórze Gellerta.

ORANGE PARKING

LOTNISKO KRAKӓW BALICE

tel. 696 674 311

ORANGE P1 - 50°4’25" N, 19°48’25" E

ORANGE P2 - 50°4’20" N, 19°48’26" E

ORANGE P3 - 50°4’19" N, 19°48’29" E

rezerwacja 24h

Created by Emart Synergia
PARKING CAŁODOBOWY tel.: 696 674 311 | Orange Parking I, ul. Olszanicka 174 30-241 Kraków - Balice
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07 Image 08